Dom Aktualności

Czy producenci motocykli elektrycznych skuterów wyprzedzą producentów tradycyjnych motocykli?

Orzecznictwo
dobra jakość Motocykl elektryczny na sprzedaż
dobra jakość Motocykl elektryczny na sprzedaż
Opinie klientów
jesteś profesjonalnym producentem i produkuje skrzynię ramową i ładunkową zgodnie z życzeniem Klienta. i kontrolować jakość każdego szczegółu.

—— Mukubwe Njongo

Jest bardzo zadowolony z obsługi posprzedażowej, bardzo szybko reaguje na nasze opinie, profesjonalnie.

—— Alexander Rudakov

wysoka jakość, najlepsza cena i świetne produkty wzornicze, wybierz je, to jest to, czego potrzebujesz.

—— Vaughan Richmond

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Czy producenci motocykli elektrycznych skuterów wyprzedzą producentów tradycyjnych motocykli?
Czy producenci motocykli elektrycznych skuterów wyprzedzą producentów tradycyjnych motocykli?
Obecnie używamy w Chinach ponad 200 milionów skuterów elektrycznych, a roczna sprzedaż skuterów elektrycznych w Europie zbliża się obecnie do 2 milionów sztuk.

Grecki filozof Heraklit powiedział, że „zmiana jest jedyną stałą w życiu”. Zmiana jest z pewnością w centrum przemysłu motoryzacyjnego w tym momencie, bez względu na to, czy są to cztery czy dwa koła. W rzeczywistości niektóre duże jurysdykcje nakazują stosunkowo szybkie przejście na pojazdy z napędem elektrycznym, a rosnące zainteresowanie zmianą klimatu może zmusić pojazdy z silnikami spalinowymi (ICE) do zejścia z dróg szybciej, niż można by sobie wyobrazić.

Oczywiście spędzamy dużo czasu w przemyśle motocyklowym, mówiąc o wzroście popularności motocykli napędzanych silnikami elektrycznymi, a nie tradycyjnym ICE - być może największym problemem jest stosunkowo krótki zasięg i długi czas ładowania, związany z motocyklami elektrycznymi .

Powiązany trend może być nawet ważniejszy, tj. Wzrost popularności skutera elektrycznego na całym świecie. Elektryczny skuter to napędzane dwukołowe pojazdy, które zyskują na popularności. Tempo wzrostu sprzedaży skuterów elektrycznych znacznie przewyższa tempo motocykli.

Skutery elektryczne mają oczywiście z definicji pedały. W różnych jurysdykcjach mogą być ograniczone do 20 mph lub 28 mph, aby umożliwić ich działanie bez licencji, rejestracji i ubezpieczenia, jak również, aby uczynić je ścieżką rowerową legalną. Niektórzy producenci Ebike oczywiście przechodzą już do pełnej produkcji skuterów i motocykli, podczas gdy niektórzy tradycyjni producenci motocykli produkują skuter elektryczny i motocykl.

Tradycyjni producenci motocykli sprzedają lub rozwijają skuter elektryczny i motocykl elektryczny.

Czy producenci Ebike wypierają wielu tradycyjnych producentów motocykli, ponieważ obie gałęzie przemysłu ostatecznie łączą się w ciągu najbliższych 5 do 10 lat? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej.

Pub Czas : 2014-01-31 14:07:17 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
WUXI CITY CIMO INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. janice

Tel: 86--13861827285

Faks: 86-510-83200837

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)